Osszesen 307-en indultak a Szasz Adalbert emlekversenyen ,ime az eredmenyek:

 

 

Gyerek 2002-2004 -es szuletesuek:

  lanyok

  1. Nagy Mihaela       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Toth Dora           Gimn."Dacia" Tg.Mures
  3. Bobletec Sara      Gimn."Dacia" Tg.Mures

      fiuk

  1. Csala Robert        LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Domokos Sandor   LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Jakab Apor           Gradinita nr.16 Tg.Mures

   2000-2001 -es szuletesuek:

   lanyok

  1. Bartha Brigitta     LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Molnar Anna         "Unirea" Tg.Mures
  3. Balla Andrea         Sc.gen nr.1 Ludus

   fiuk 

  1. Torok David        LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Zibileanu Daniel   LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Szabo Norbert    Master Ski&Bike Club

   1998-1999 -es szuletesuek:

   lanyok

  1. Balan Cristina         CSS Medias
  2. Oprea Denisa         LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Szabo Henrietta     Gimn."Romulus Guga" Tg.Mures

   fiuk 

  1. Domokos Tamas       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Bucur Sebastian       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Moldovan Rares        LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures

 Ifiusagi 1996-1979 -es szuletesuek:

   lanyok

  1. Spaniol Maria             Sc.gen nr.1 Ludus
  2. Sportocean Claudia     CSS Medias
  3. Gyeresi Ibolya           Gimn."L.Rebreanu" Tg.Mures

   fiuk 

  1. Popescu Rares          CSS Medias
  2. Kakasi Endre            Gimn."Serafin Duicu" Tg.Mures
  3. Szocs Zoltan           Gimn."F.Schiller" Tg.Mures

 1992-1995 -os szuletesuek:

   lanyok

  1. Moldovan Reka       Bolyai Frakas Marosvasarhely
  2. Panisiu Ioana         LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Blasa Andrea                  Tg.Mures

   fiuk 

  1. Moldovan Silviu        CSS Tg.Mures
  2. Gherasim Bogdan      CSS Ludus
  3. Kelbezan Robert       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures

Felnott 6 km 30 ev alatt:

 lanyok

  1. Gyurka Zsuzsa        
  2. Biris Iulia               CSS Muresul Tg.Mures
  3. Chelaru Adelina       UMF Tg.Mures

   fiuk 

  1. Tamas Viorel           Ludus
  2. Veres Zsolt             Marosvasarhely
  3. Erps Gil                   Marosvasarhely

 Felnott 6 km 30 ev folottt:

 lanyok

  1. Blenchea Manuela    Marosvasarhely       
  2. Lszlo Noemi             Kolozsvar
  3. Kulcsar Annamaria    Szovata

   fiuk 

  1. Stan Emil                Ludus
  2. Mircea Otto            Marosvasarhely
  3. Marc Daniel             Marosvasarhely
  4. Szasz Attila            Master Ski&BIke Club
  5. Szabo Zoltan          Master Ski&BIke Club
  6. Kozmos Lajos          Szovata
  7. Mircea Robert         Robike

 fotok itt

A bejegyzés trackback címe:

https://masterskibikeclub.blog.hu/api/trackback/id/tr562778007

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

nabb 2012.12.13. 09:21:48

A tobbi eredmenyeket es az idoket hol lehet megkapni?