Junius 22-én Bucsin - Alfalu közötti utszakaszon rendezte a Román Kerékpár Szövetség  az Orgszágos Idöfutam Bajnokságot ahol Ungvári Kinga bronzérmet szerzett az Ifilányoknál .Gáspárik Márton az amatöröknél hetedik lett.

Junius 23-án Marosfön hegyi futó versenyen vettek részt a klubtagjaink ahonnan két arany - két ezüst -két bronzéremmel tértek haza - Maros Olt Cross 14 km-es távját a következö idövel futották le:

• Dusa Adina 1.49.49 IV hely 30-39 év

Junius 24-én Vásárhelyen rendezett Targu Mures Trophy 60 km-es szakaszán Klosz Viktor második lett (3.43.46-os idövel) a +40 év kategoriában 2 perccel lemaradva Szikszai Brunótól . Horváth Árpád 13 lett ugyanabban a kategoriában .A 60 km-es távon Manea Rares a 100 km-es távon pedig Ionascu Marius , a lányoknál Gyurka Zsuzsa és Fodor Emese nyert.