Mamaián tartották a hétvégén a Bioeel Triathlon Grand Prix körverseny hetedik és egyuttal utolsó forduloját.Sajnos a zord idöjárási viszonyok miatt az uszás elmaradt igy duatlonon mérették meg magukat a sportolok. A felnött kategoriában nöknél Jakab Benke Hajnalka nyerte meg a versenyt ezzel bebiztositotta magánk az idei Grand Prix összetettet gyözelmet is. Férfiaknál  a sepsiszentgyörgyi Deák Zsombor nyert , a juniori fiuknál szintén sepsiszentgyörgyi gyözelem született Dániel Attila révén. Az ifi lányoknál a bulgár Hrista Stoyeneva nyert. A serdülöknél sikeresen versenyeztek a Master Ski&Bike sportoloi Kiss Levente második,Krivosik Adorian a harmadik helyen végzett.

Klubunk sportoloink  jol szerepeltek ,Ungvári Kinga megörizte a Grand Prix elsöbségét ,Hegedüs Krisztina - második hely hosszú táv 30-39 év , Kovács Géza - második hely rövid táv 20-29 év , valamint a ssikeresen teljesitették a hosszu távot a "veteránjaink"a következö sorrendbe  : Kiss Attila,Horvath Árpád,Klosz Péter,Albert Attila