Nagy csapattal utazott le a Master Ski&Bike az idényt záró triatlon versenyre amely egyben dél-kelet europa egyik legnépesebb triatlonos találozoja. Török, bulgár, magyar, lengyel versenyzök is rajthoz áltak a több mind 600 sportolot felvonultato rendezvényen .

Klubtagjaink közül kiemelkedöen versenyzet Jakab Benke Hajnalka, aki hihetetlen akaraterövel az utlosó egy klilométeren sikerült legyözni fö versenytársát a bukaresti Stefanai Iont és ezzel megnyerni a nöi elit versenyt.

1239008_4919993412649_1229683264_n.jpg   Sestacovski Florin negyedik lett a férfi elitek versenyében . A serdülö fiuk Lokodi Mátyés, Gáspárik Márton és Kiss Levente sorrendben 4,5 illetve 6-ok lettek , öket török versenyzök gyözték le akár csak Nyulas Orsolya, Palatka Kamilla és Vadadi Tekla hármast akik 5,6 és 7-ik helyen végeztek szintén török versenyzök után.

Ungvári Kinga hatodik lett a sprint távon a nöi mezönyben , Daroczi Balázs meg 7-ik ugyanez a táv ifi kategoriájában. Gáspárik Attila az olimpiai távon 12-ik helyen érkezett a 40-49 éves kategoriában.

Részletes eredmányek itt

A Mamaiai verseny egyuttal a Román Triatlon Grand Prix negyedik egyben utolsó állomása volt, összetetben az elit kategoriát a Diaconu házaspár nyerte, a fiuknál Alex Diaconu a lányoknál Ioana Molnar Diaconu. A vásárhelyi sportolok is jó helyen végeztek a körverseny végén, a serdülö fiuknál Gáspárik Márton lett az idéni gyöztes Lokodi Mátyás és Kiss Levente elött, Palatka Kamilla harmadik a serdülö lányoknál akárcsak Ungvári Kinga az ifi lányoknál. Sestacovski Florin ötödik az elit kategoriában.

A körverseny végelges állása megtekinthetö a Román Triatlon Szövteség honlpaján itt